Hakkımızda


Biz Kimiz ?

1967 yılında kurulmuş olan aile işletmemiz 2005 yılından itibaren aktif olarak mobilya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Mobilyada estetik bakış ve doğal güzelliği bir arada sunan Mosso Mobilya ilk ürettiği mobilyasından günümüze kadar hiçbir mobilyasında kaliteden taviz vermeyen bir çalışma politikası izlemiştir.

Mosso ailesi kalite ve ergonomiden ödün vermediğimiz mobilyalarımızda müşterilerimize daha sağlam ve sağlıklı ürünler üretebilmek için 1. sınıf fırınlanmış ağaç ve kanserojen madde içermeyen akrilik esaslı boya malzemeleri kullanmaktayız. Yerinde tespit,projelendirme ve uygulamada Avrupa standartlarını baz alıyoruz.

Bizi Video İle Tanımak İstermisiniz?

Play Video

Felsefe

Türkiyenin mobilya tasarımında farklılık yaratan mobilya firmaları arasında olarak büyümek. Büyürken kaliteden taviz vermeden, estetik dokunuşlardan taviz vermeden en güzel, en estetik, en ergonomik, en kaliteli, en ihtişamlı ve en sade mobilya seçeneklerini her geçen gün artan bir kalite ve özveri ile sunuyor olmak vizyonumuzun ana yapı taşını oluşturmaktadır.

Vizyon

Tüm çalışan ve müşterilerimiz ile büyüyen Mosso Mobilya ailesinin aile içi güveninin her zaman var olduğu ve her zaman taratıcı mobilya modelleri ileride mobilya sektörüne değer katan hedefleri kendimize vizyon olarak tercih ediyoruz. Bu tercihlerimiz yerel olma kdan çıkıp global olma yolunda ilerleğimizi belirtmek isterim.

Misyon

Misyonumuz sadece ihtiyaçlara uygun mobilyalar üretmekle sınırlı olmayıp, kalite ve sınıfında en başarılı isimlerden biri olmaya çalışmaktır. Misyonumuz Tasarımları ve rahatlığı ile mobilya dekorasyon trendlerine yön veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaya çalışmaktır.